Gratis verzending in NL
 
Zondag 13 juli 10.00 uur - BURN - Van Heekpark Enschede - TRY-OUT 3 - De-Blije-Naald
Zondag 13 juli 10.00 uur - BURN - Van Heekpark Enschede - TRY-OUT 3
Zondag 13 juli 10.00 uur - BURN - Van Heekpark Enschede - TRY-OUT 3

Gratis try-out: 
Doe je mee met de groepsles BRN, uit te spreken als BURN? Een fanatieke workout van het Nederlandse House of Workouts waarin cardiopassen en krachtoefeningen elkaar afwisselen. We werken met 2 buisjes met grit; naast dat het fun is om mee te werken, vergroot het de impact van jouw training met meer als 30%. We werken met opzwepende muziek die je hoort via onze silent disco koptelefoons. Lekker sporten in de buitenlucht met muziek op je oren!

Denk aan het volgende:
  • neem een flesje water mee en een grote handdoek waar je op kunt liggen voor buikspieroefeningen en de cooldown. Als je hebt een eigen fitness of yogamat.
  • parkeren kan gratis op de parkeerplaats tegenover het Roessingh, je loopt zo langs de korfbalvelden richting de jeu de boules velden
  • trek schoenen met fijne demping en sportkleding waarin je goed kan bewegen
  • zorg dat je op tijd bent
  • deelnemen is op eigen risico
  • bij slechte weersomstandigheden (regen of extreme hitte) kan de les worden geannuleerd
  • er zijn minimaal 6 aanmeldingen (personen) nodig om de les door te laten gaan